Tillbaka till katalog

VÄGGLAMPA: 1960-tal ASTRA

VÄGGLAMPA: 1960-tal ASTRA
VÄGGLAMPA: 1960-tal ASTRA
VÄGGLAMPA: 1960-tal ASTRA
VÄGGLAMPA: 1960-tal ASTRA
VÄGGLAMPA: 1960-tal ASTRA
VÄGGLAMPA: 1960-tal ASTRA

Klubbat för:

33 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

Beskrivning

VÄGGLAMPA: 1960-tal, ASTRA (Norge), stomme av mässing och kupor i färgat glas, höjd 73 cm

Konditionsrapport

Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Auktionsnummer:

807198

Datum:

2020-09-13