Piedestal

Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal
Piedestal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PIEDESTAL, 1900-tal, svarvad form, bemålad svart, dekor av mässing, höjd ca 108 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, repor, märken och färgbortfall

807200

2020-09-07