Madeleine Pyk Stockholm

Madeleine Pyk Stockholm
Madeleine Pyk Stockholm

Klubbat för:

3 400 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

MADELEINE PYK (född 1934): Cyklist på Slussen, signerad Madeleine Pyk, 162/250, färglitografi, bladmått ca 55x65 cm

Zustandsbeschreibung

807204

2020-09-01