Skulptur

Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur

Klubbat för:

8 000 SEK

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: abstrakt komposition, skulptur, brons, osignerad, höjd ca 46 cm

Smärre slitage

807207

2020-09-04