Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STOLAR, 4 st, orientaliska, 1900-talets andra hälft, rödlackerade med sits av bambu, sitthöjd ca 46 cm
Patina, bruksslitage, enstaka små rottingbortfall
807220
2020-09-01
Gör en kostnadsfri värdering här