Stolar
2020-09-01
807220
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STOLAR, 4 st, orientaliska, 1900-talets andra hälft, rödlackerade med sits av bambu, sitthöjd ca 46 cm
Patina, bruksslitage, enstaka små rottingbortfall