Sven Otto Lindström 1912

Sven Otto Lindström 1912
Sven Otto Lindström 1912
Sven Otto Lindström 1912
Sven Otto Lindström 1912
Sven Otto Lindström 1912
Sven Otto Lindström 1912

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVEN OTTO LINDSTRÖM (1883-1930): Docka med gul hatt, signerad och daterad Sv.Otto L.1912, olja på duk, ca 45x60 cm

Färgbortfall

807228

2020-09-02