Malmkrona

Malmkrona
Malmkrona
Malmkrona
Malmkrona
Malmkrona
Malmkrona

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MALMKRONA, barockstil, 1900-tal, mässing, 8-armad elektifierad, höjd ca 69, diameter 58 cm

Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktion, smärre slitage

807236

2020-09-08