Ernst Lindgren

Ernst Lindgren
Ernst Lindgren
Ernst Lindgren
Ernst Lindgren
Ernst Lindgren
Ernst Lindgren

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ERNST LINDGREN (1887-1948): Trappa i vinterskrud, signerad Ernst Lindgren, olja på pannå, ca 48,5x38 cm

807246

2020-09-03