Erik Jerken

Erik Jerken
Erik Jerken
Erik Jerken
Erik Jerken
Erik Jerken
Erik Jerken

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ERIK JERKEN (1898-1947): Stilleben med blommor och frukt, signerad Jerken, olja på duk, ca 61x46 cm

Oramad

807257

2020-09-02