Karmstol 1950-60-tal

Karmstol 1950-60-tal
Karmstol 1950-60-tal
Karmstol 1950-60-tal
Karmstol 1950-60-tal
Karmstol 1950-60-tal
Karmstol 1950-60-tal
Karmstol 1950-60-tal
Karmstol 1950-60-tal
Karmstol 1950-60-tal
Karmstol 1950-60-tal
Karmstol 1950-60-tal
Karmstol 1950-60-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 800 SEK

KARMSTOL / FÅTÖLJ, 1950-60-tal, stomme av ask, rygg och sits klädda med svart läder, sitthöjd 40 cm

Bruksslitage

807258

2020-09-14