Emil Nordberger oljemålning

Emil Nordberger oljemålning
Emil Nordberger oljemålning
Emil Nordberger oljemålning
Emil Nordberger oljemålning
Emil Nordberger oljemålning
Emil Nordberger oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EMIL NORDBERGER (1889-1942): Älg med hund, signerad och daterad Emil Nordberger 1937, olja på duk, ca 60x100 cm

807281

2020-09-07