Klubbat för:
2 400 SEK
3 000 SEK
BOUILLOTTELAMPA, mässing, 1800-talets slut, elektrifierad, tre ljuspunkter, bemålad plåtskärm, höjd ca 80 cm
Slitage, färgbortfall, ursprungligen för stearinljus
807287
2020-09-03