Bo Larsson

Bo Larsson
Bo Larsson

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BO LARSSON (född 1950): Interiör med familj, signerad och numrerad, 233/260, litografi, bildmått ca 50x68 cm

807288

2020-09-03