Eskil Nordell oljemålning
Klubbat för:
550 SEK
Arviointi
800 SEK
Kuvaus
ESKIL NORDELL (1921-2001): "Konfirmander", olja på pannå, signerad, 30 x 20 cm.
Kuntoraportti
807296
Päivämäärä:
2020-09-14