Eskil Nordell oljemålning

Eskil Nordell oljemålning
Eskil Nordell oljemålning
Eskil Nordell oljemålning
Eskil Nordell oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Arviointi

800 SEK

Kuvaus

ESKIL NORDELL (1921-2001): "Konfirmander", olja på pannå, signerad, 30 x 20 cm.

Kuntoraportti

807296

Päivämäärä:

2020-09-14