Bordsur, Leja Stockholm

Bordsur, Leja Stockholm
Bordsur, Leja Stockholm
Bordsur, Leja Stockholm
Bordsur, Leja Stockholm
Bordsur, Leja Stockholm
Bordsur, Leja Stockholm

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

BORDSPENDYL, nyrokoko, porslin, polykrom och förgylld dekor, vitemaljerad urtavla märkt B. Leja Stockholm, bredd 22, djup 10,5, höjd ca 22 cm, nyckel medföljer

Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage, övre kant med skada/lagning

807302

2020-09-02