Svensk kavallerisabel

Svensk kavallerisabel
Svensk kavallerisabel
Svensk kavallerisabel
Svensk kavallerisabel
Svensk kavallerisabel
Svensk kavallerisabel
Svensk kavallerisabel
Svensk kavallerisabel

Klubbat för:

1 900 SEK

2 500 SEK

KAVALLERISABEL, Sverige 1800-talets andra hälft, längd 108 cm

Bruksslitage

807303

2020-09-02