Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
GLAS, 11 delar, bl a Kjell Engman, bestående av: 5 vaser, 2 skålar, 3 skulpturer, pokal/vas, höjd ca 10,5-27 cm
Bruksslitage, smärre repor
807305
2020-09-02
Gör en kostnadsfri värdering här