DLM Derriere le miroir 5 st
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DERRIERE LE MIROIR (DLM) BRAQUE, RIOPELLE, REBEYROLLE. (5). MAEGHT, AIMÉ (ed.). Derrière le Miroir. 166, 171, 177, 185, 202. Paris 1967-1973.
Folio. 38 x 38,5 cm. Lösa ark i omslag. 3 nummer (Riopelle och Rebeyrolle) innehåller originallitografier i färg, några dubbelsidiga eller större.
Nötta omslag, några skador på rygg och hörn på Braque.
807311
2020-09-03