DLM Derriere le miroir 5 st

DLM Derriere le miroir 5 st
DLM Derriere le miroir 5 st
DLM Derriere le miroir 5 st
DLM Derriere le miroir 5 st
DLM Derriere le miroir 5 st
DLM Derriere le miroir 5 st

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DERRIERE LE MIROIR (DLM) BRAQUE, RIOPELLE, REBEYROLLE. (5). MAEGHT, AIMÉ (ed.). Derrière le Miroir. 166, 171, 177, 185, 202. Paris 1967-1973.

Folio. 38 x 38,5 cm. Lösa ark i omslag. 3 nummer (Riopelle och Rebeyrolle) innehåller originallitografier i färg, några dubbelsidiga eller större.

Nötta omslag, några skador på rygg och hörn på Braque.

807311

2020-09-03