Samling flaskor
2020-09-03
807313
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GLASFLASKOR, 9 st, 1800/1900-tal, munblåsta, polykrom dekor av blommor, höjd 15-25 cm
Bruksslitage, färgbortfall