Erwin Andersson

Erwin Andersson
Erwin Andersson
Erwin Andersson
Erwin Andersson
Erwin Andersson
Erwin Andersson
Erwin Andersson
Erwin Andersson

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ERWIN ANDERSSON (1928-1988): Kompositioner, 2+4 mindre tavlor, olja på duk och pannå, 2 st monogramsignerade EA, 16x22 resp. 45x19 cm, 4 småskisser monterade i samma ram, ramens storlek: 60x44 cm

Bruksslitage, sprickor, tavlorna i ramen har lossnat, är ej examinerade ur ram

807318

2020-09-03