Gunnar Cyrén Karolina Orrefors

Klubbat för:

850 SEK

Arviointi

1 200 SEK

Kuvaus

GUNNAR CYRÉN, "Karolina", glasservis, 13 dlr., Orrefors, med skärslipad dekor, bestående av:
7 vitvinsglas (14 cm), 2 starkvinsglas (11 cm), 4 selterglas (8 cm)

Kuntoraportti

Ett vitvinsglas med nagg i foten, smärre bruksslitage

807329

Päivämäärä:

2020-09-04