Klubbat för:
3 400 SEK
4 000 SEK
ARNE NORELL, "Mexico", soffa, 1900-talets andra hälft, klädd i svart läder, lösa stoppade plymåer, etikettmärkt, sitthöjd ca 40, längd ca 200 cm
Bruksslitage, repor, märken, patina
807339
2020-09-08