Kerstin Hörlin Holmqvist soffbord
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KERSTIN HÖRLIN HOLMQVIST, "Plommonet", soffbord, ur serien "Paradiset", Nordiska Kompaniet, 1950-tal, fanérad i valnöt och teak, brickmärkt, höjd ca 54, 124x56 cm
Ingår i temaauktionen "Första bostaden"
Bruksslitage, repor, märken
807345
2020-09-14