Kerstin Hörlin Holmqvist soffbord

Klubbat för:

2 000 SEK

3 000 SEK

KERSTIN HÖRLIN HOLMQVIST, "Plommonet", soffbord, ur serien "Paradiset", Nordiska Kompaniet, 1950-tal, fanérad i valnöt och teak, brickmärkt, höjd ca 54, 124x56 cm

Ingår i temaauktionen "Första bostaden"

Bruksslitage, repor, märken

807345

2020-09-14