"Clown", Orrefors, servisglas

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ANNE NILSSON, "Clown", 5 martiniglas, 5 snapsglas, Orrefors 1980-90-tal, signerade AN och målarsignaturer, vissa delar etikettmärkta, höjd 16 och 18,8 cm

807348

2020-10-25