Edition Argent - Uppsatsskål WMF

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

UPPSATSSKÅL, nysilver, jugend, Württembergische Metallwarenfabrik (WMF), tidigt 1900-tal, stiliserad växtdekor, delvis genombruten, diameter ca 27 cm, höjd 23,5 cm

Bruksslitage, anlupen,

807349

2020-09-27