Peter Apelgren blandteknik

Peter Apelgren blandteknik
Peter Apelgren blandteknik

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PETER APELGREN (född 1959): kompsition med blombukett, blandteknik, signerad och daterad 920116, bildstorlek 40 x 28 cm, skiss á tergo, bildstorlek 54 x 37 cm.

Ej examinerad ur ram.

807351

2020-09-11