Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FOLKE HEYBROEK (1913-1983): "Fågelskog", olja på säckväv, ca 210 x 207 cm
Skador
807357
2020-09-08
Gör en kostnadsfri värdering här