Folke Heybroek

Folke Heybroek
Folke Heybroek
Folke Heybroek
Folke Heybroek
Folke Heybroek
Folke Heybroek
Folke Heybroek
Folke Heybroek

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FOLKE HEYBROEK (1913-1983): "Fågelskog", olja på säckväv, ca 210 x 207 cm

Skador

807357

2020-09-08