Klubbat för:
800 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
CARL PETER HALLBERG (1809-1879): Skogsväg med gumma och vandrare, , signerad C Hallberg 1852, olja på duk, ca 45x65 cm
Zustandsbeschreibung
Uppfodrad på pannå, krackelerad, färgbortfall
807358
2020-09-02
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner