Axel Fridell torrnålsetsning

Axel Fridell torrnålsetsning
Axel Fridell torrnålsetsning
Axel Fridell torrnålsetsning
Axel Fridell torrnålsetsning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

AXEL FRIDELL (1894-1935): Reymersholm II, 1919, signerad A. Fridell, torrnål, ca 12 x 17 cm

Gulnat

807369

2020-09-03