9 champagneglas "Carl Gustaf" Kosta Boda
Klubbat för:
2 600 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
SIGURD PERSSON, "Carl Gustaf", champagneglas 9 st, Kosta 1970-tal, rikt fjällslipad dekor, fasettslipade ben, delvis signerade Kosta, höjd 22 cm
Kuntoraportti
807375
Päivämäärä:
2020-10-25