9 champagneglas "Carl Gustaf" Kosta Boda

9 champagneglas
9 champagneglas
9 champagneglas
9 champagneglas
9 champagneglas
9 champagneglas
9 champagneglas
9 champagneglas

Klubbat för:

2 600 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

SIGURD PERSSON, "Carl Gustaf", champagneglas 9 st, Kosta 1970-tal, rikt fjällslipad dekor, fasettslipade ben, delvis signerade Kosta, höjd 22 cm

Kuntoraportti

807375

Päivämäärä:

2020-10-25