Klubbat för:
26 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
HANS J WEGNER, fåtölj "CH 27", Carl Hansen & Son, Danmark, 1900-talets mitt, modellen formgiven 1949, ek och flätad rotting, märkt
Rotting med slitage, mindre skador
807378
2020-09-08
Gör en kostnadsfri värdering här