Fåtölj Hans J Wegner Ch27

Fåtölj Hans J Wegner Ch27
Fåtölj Hans J Wegner Ch27
Fåtölj Hans J Wegner Ch27
Fåtölj Hans J Wegner Ch27
Fåtölj Hans J Wegner Ch27
Fåtölj Hans J Wegner Ch27
Fåtölj Hans J Wegner Ch27
Fåtölj Hans J Wegner Ch27
Fåtölj Hans J Wegner Ch27
Fåtölj Hans J Wegner Ch27
Fåtölj Hans J Wegner Ch27
Fåtölj Hans J Wegner Ch27
Fåtölj Hans J Wegner Ch27
Fåtölj Hans J Wegner Ch27
Fåtölj Hans J Wegner Ch27
Fåtölj Hans J Wegner Ch27
Fåtölj Hans J Wegner Ch27
Fåtölj Hans J Wegner Ch27
Fåtölj Hans J Wegner Ch27
Fåtölj Hans J Wegner Ch27

Klubbat för:

26 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

HANS J WEGNER, fåtölj "CH 27", Carl Hansen & Son, Danmark, 1900-talets mitt, modellen formgiven 1949, ek och flätad rotting, märkt

Rotting med slitage, mindre skador

807378

2020-09-08