Axel Fridell torrnålsetsning

Axel Fridell torrnålsetsning
Axel Fridell torrnålsetsning
Axel Fridell torrnålsetsning
Axel Fridell torrnålsetsning

Klubbat för:

500 SEK

1 200 SEK

AXEL FRIDELL (1894-1935): "Albert Bridge and Cadogan Pier 1927, signerad A. Fridell, torrnål, ca 23,5x36,5 cm

Gulnat, ej examinerad ur ram

807379

2020-09-03