Mats Höjer

Mats Höjer
Mats Höjer
Mats Höjer
Mats Höjer

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MATS HÖJER (samtida), "Prometheus proscem!", monogramsignerd samt signerad M.Höjer och betitlad på baksidan, olja på duk, ca 65x54 cm

Kantslitage efter ram (oramad)

807385

2020-09-03