Klubbat för:
950 SEK
2 000 SEK
FERNANDEZ ARMAN (Frankrike, 1928-2005): komposition , färgetsning, signerad och numrerad 18/100, bladmått 76 x 55 cm: oramad.
Mjuka veck.
807389
2020-09-06