Fernandez Arman färgetsning

Fernandez Arman färgetsning
Fernandez Arman färgetsning

Klubbat för:

950 SEK

2 000 SEK

FERNANDEZ ARMAN (Frankrike, 1928-2005): komposition , färgetsning, signerad och numrerad 18/100, bladmått 76 x 55 cm: oramad.

Mjuka veck.

807389

2020-09-06