Waldemar Sjölander

Waldemar Sjölander
Waldemar Sjölander

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WALDEMAR SJÖLANDER (1906-1988): Fruktkorg, signerad Wald. Sjölander, akvarell, ca 44x36,5 cm

807390

2020-09-03