Klubbat för:
9 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PÄR ANDERSSON (1926-2015): akvarell, landskapsmotiv monogramsignerad PA, ca 22x37 cm
Ej examinerad ur ram
807393
2020-09-08
Gör en kostnadsfri värdering här