Pär Andersson

Pär Andersson
Pär Andersson
Pär Andersson
Pär Andersson

Klubbat för:

9 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PÄR ANDERSSON (1926-2015): akvarell, landskapsmotiv monogramsignerad PA, ca 22x37 cm

Ej examinerad ur ram

807393

2020-09-08