Vitrinskåp rokokostil

Vitrinskåp rokokostil
Vitrinskåp rokokostil
Vitrinskåp rokokostil
Vitrinskåp rokokostil
Vitrinskåp rokokostil
Vitrinskåp rokokostil
Vitrinskåp rokokostil
Vitrinskåp rokokostil

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VITRINSKÅP, 1900-talets andra hälft, rokokostil, fanerat i mahogny, höjd ca 195, 107x44 cm

Nycklar finns

807394

2020-09-02