Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GERHARD ALBE (1892-1965): Stormigt hav, olja på duk, 30,5 x 40,5 cm
PROVENIENS
I nuvarande familjs ägo sedan 1930-talet
807400
2020-09-13
Gör en kostnadsfri värdering här