Gerhard Albe, Stormigt hav

Gerhard Albe, Stormigt hav
Gerhard Albe, Stormigt hav
Gerhard Albe, Stormigt hav
Gerhard Albe, Stormigt hav
Gerhard Albe, Stormigt hav
Gerhard Albe, Stormigt hav
Gerhard Albe, Stormigt hav
Gerhard Albe, Stormigt hav
Gerhard Albe, Stormigt hav
Gerhard Albe, Stormigt hav

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GERHARD ALBE (1892-1965): Stormigt hav, olja på duk, 30,5 x 40,5 cm

PROVENIENS
I nuvarande familjs ägo sedan 1930-talet

807400

2020-09-13