Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CHRISTINA FURST, "Kaskad", soffbord, Karl Andersson och söner, 1990-tal, underrede av ek, rund skiva av ask, höjd ca 56, diameter 106 cm
Bruksslitage
807417
2020-09-02
Gör en kostnadsfri värdering här