Skåp Kina 1900-tal

Skåp Kina 1900-tal
Skåp Kina 1900-tal
Skåp Kina 1900-tal
Skåp Kina 1900-tal
Skåp Kina 1900-tal
Skåp Kina 1900-tal
Skåp Kina 1900-tal
Skåp Kina 1900-tal
Skåp Kina 1900-tal
Skåp Kina 1900-tal
Skåp Kina 1900-tal
Skåp Kina 1900-tal

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, bemålat, Kina, 1900-tal, dekor i relief samt guld, höjd ca 92, 71x35 cm

Slitage, smärre avslag

807426

2020-09-04