Edition Argent - Ljusstake Ystad Metall

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LJUSSTAKE, nysilver, Walter Andersson, Ystad Metall, 1900-talets första hälft, stämplat WA YMMA, PR NS, för fyra ljus av mindre storlek, längd 31 cm

Patina

807432

2020-09-27