Supkoppar i silver

Supkoppar i silver
Supkoppar i silver
Supkoppar i silver
Supkoppar i silver
Supkoppar i silver
Supkoppar i silver
Supkoppar i silver
Supkoppar i silver

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SUPKOPPAR, 17 st, silver, bl.a Tore Eldh och Eric Löfman, några invändigt förgyllda, kontrollstämplar, varierande höjd ca 3,5 - 4,5 cm, vikt ca 420 gram

Bruksslitage

807443

2020-09-02