Peter Dahl

Peter Dahl
Peter Dahl

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PETER DAHL, ur "Fredmans epistlar", litografi, signerad, onumrerad, bladmått 29x43 cm

Framstår i gott skick, ej examinerad ur ram

807446

2020-09-12