Leif Brünning
Valmis
2020-09-12
807447
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
LEIF BRÜNNING, "The red sailer / Den röda båten", olja på duk, signerad, daterad -00, bildmått 55x46 cm
Framstår i gott skick