Karmstolar rokokostil

Karmstolar rokokostil
Karmstolar rokokostil
Karmstolar rokokostil
Karmstolar rokokostil
Karmstolar rokokostil
Karmstolar rokokostil
Karmstolar rokokostil
Karmstolar rokokostil

Klubbat för:

1 200 SEK

2 500 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, rödbonade, 1900-talets andra hälft, rokokostil, med lös sittplymå, sitthöjd ca 52 cm

Smärre slitage

807449

2020-09-04